Про компанію

Девіз ТОВ «Акваторія плюс»: «Якість перш за все!»

Спеціалізація компанії – будівництво стаціонарних басейнів будь-якої складності і конфігурації.

Основний напрямок – приватні басейни.

Пріоритет компанії

  • висока якість обладнання і матеріалів в кожному ціновому діапазоні,
  • висока якість робіт – у всіх цінових діапазонах.

На відміну від багатьох інших фірм в нашій компанії відсутній великий штат допоміжного персоналу, що дозволяє нам утримувати ціни на оптимальному для замовника рівні. На відміну від бригад, що будують басейни по оголошеннях на стовпах – ми завжди на місці, ми завжди з Вами.

Наша компанія пропонує:

  • проектування і будівництво басейнів «під ключ»;
  • підбір обладнання провідних світових виробників для Вашого басейну;
  • облицювання чаші басейну лайнером (плівкою для басейнів) або скломозаїкою;
  • широкий вибір дезінфекційної продукції для догляду за водою;
  • сервісне обслуговування басейнів.

Основа компанії – досвід співробітників в будівництві басейнів з 1997 року.

Ми орієнтовані на тривалі відносини з клієнтами, тому даємо довгострокові гарантії на побудовані нами басейни.

Фахівці нашої компанії розроблять та створять для Вас басейн, який повністю відповідатиме інтер'єру Вашої оселі або території біля неї. Це може бути басейн будь-якої форми і розміру, призначений як для плавання, так і для ігор, для контрасту з парної або для гідромасажу.

Для Вашої конкретної території або планування будинку (яка завжди відрізняється від всіх інших, нехай навіть дуже схожих) ми запропонуємо оптимальний варіант басейну, який буде підкреслювати Вашу індивідуальність та стиль.

Ми допоможемо втілити в життя Вашу мрію про здоровий спосіб життя, про позитивні емоції, які викликають плавання та розваги у Вашому власному басейні. Ви і самі знаєте, що басейн не тільки зарядить Вас позитивною енергією, але і дасть можливість частіше бути в колі сім'ї, влаштовувати пікніки з друзями біля Вашого басейну і багато-багато чого іншого.

Басейн будь-якої форми і розмірів, навіть невеликий, поліпшить мікроклімат на Вашій ділянці, зволожить повітря в спекотну пору, пожвавить Вашу територію, а додаткове обладнання, таке, як підводне освітлення, системи штучної течії та гідромасажу, додасть Вашому басейну неповторність і оригінальність. Зверніться в компанію "Акваторія плюс", і ми допоможемо Вам зробити правильний вибір.